14 listopada 2017

O mnie

 

Jestem dietetykiem od blisko 10 lat. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałam m.in. w poradni diabetologicznej oraz poradni chorób metabolicznych w Poznaniu, gdzie spotykałam się z wieloma pacjentami dotkniętymi licznymi chorobami. Zdobyte doświadczenie pokazało mi, że za każdą osobą kryje się inna historia, dlatego najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne podejście i wypracowanie możliwych do stosowania zaleceń.

Bazując na zdobytym doświadczeniu w zawodzie dietetyka postanowiłam stworzyć miejsce, w którym dzielę się swoją wiedzą i uczę racjonalnego podejścia do zdrowego żywienia. Skupiam się na kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych, które pozostaną z pacjentem na lata. Chcę, aby każda osoba wychodziła z gabinetu z uśmiechem, a po zakończonej współpracy czuła się silna i pewna w dalszym podążaniu ścieżką prawidłowego żywienia.

Zapraszam do poradni!