14 listopada 2017

Ankieta

Zastanawiasz się czy potrzebujesz konsultacji dietetycznej? Sprawdź!

Czy cierpisz na chorobę przewlekłą (np. cukrzyca, dna moczanowa, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, celiakia)?

Czy masz siedzący tryb życia (praca siedząca, brak dodatkowych ćwiczeń fizycznych, poruszasz się głównie samochodem, komunikacją miejską)?

Czy Twój wskaźnik BMI jest > 24?

Czy odczuwasz kłopotliwe dolegliwości ze strony układu pokarmowego (zaparcia, wzdęcia, zgaga, dyskomfort)?

Czy masz pewność, że Twoje nawyki żywieniowe mają dla Ciebie dobry wpływ?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś:

5 x TAK
Wizyta u dietetyka jest na pewno potrzebna! Twoje zdrowie w bardzo dużej mierze zależy od tego, co jadasz. Dzięki odpowiednim nawykom żywieniowym możesz zatrzymać rozwój obecnych chorób i zapobiec pojawieniu się innych dolegliwości.

4 x TAK
Spotkanie z dietetykiem pomoże uporządkować dotychczasowy sposób żywienia. Dowiesz się co i w jakich ilościach jeść, aby poprawić kondycję Twojego zdrowia, zapobiegać rozwojowi chorób i poczuć się lepiej!

3 x TAK
Jesteś w sytuacji, podwyższonego ryzyka nadwagi, otyłości, rozwoju chorób przewlekłych zależnych od sposobu żywienia. To dobry moment, aby porozmawiać z dietetykiem jakie działania profilaktyczne w kwestii żywienia należy podjąć.

2 x TAK
To idealny czas, aby pomyśleć o swoim zdrowiu. Dietetyk ustali odpowiednie dla Ciebie zalecenia żywieniowe, tak abyś zyskał więcej energii, zadowalającą sylwetkę, lepsze samopoczucie.

1 x TAK
Konsultacja z dietetykiem może być dla Ciebie pomocna. Skontaktuj się ze mną, wspólnie ustalimy w jakim zakresie mogę zaoferować Ci pomoc.

wszystkie odpowiedzi NIE
W Twojej sytuacji, wizyta u dietetyka nie jest koniecznością. Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną.

Jak zacząć?

  1. umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo
  2. przygotuj aktualne wyniki badań lub wykonaj potrzebne badania
  3. prowadź dzienniczek żywieniowy przez co najmniej 3 dni
  4. do zobaczenia na spotkaniu!

Pliki do pobrania:

  • Kwestionariusz żywieniowy (DOC/PDF)
  • Dzienniczek żywieniowy (DOC/PDF)